Series
Ratings
70
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.5
Rosy LoversRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0