Titles you rated
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 2.5
A Short Film About LoveRated ★ 0.5
OasisRated ★ 4.0
UsRated ★ 1.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
FallRated ★ 1.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0
Ghost StationRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0