Titles you rated
EuphoriaRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0- Grand ArmyRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
The Pursuit of LoveRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5
GANTZRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0