Series
Ratings
25
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0