Movies
Ratings
139
InsidiousRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0