Series
Ratings
22
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0