Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5