Series
Ratings
19
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0