Movies
Ratings
569
MaleficentRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.5
Despite EverythingRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5- A Little PrincessRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Someone GreatRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0