Series
Ratings
116
The OARated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0