Series
Ratings
70
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0