Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 0.5
World War ZRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 2.5
Boyz n the HoodRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0
Butterfly on a WheelRated ★ 2.0- SomeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5