Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Cop CarRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Purpose of ReunionRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Handsome SiblingsRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
Dream AffectionRated ★ 1.5- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 3.0
Snake EyesRated ★ 3.0