Series
Ratings
11
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5