Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5