Movies
Ratings
111
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 1.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 0.5
 
26 YearsRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5