Series
Ratings
411
His & HersRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Political AnimalsRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.0