Movies
Ratings
445
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 0.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.0