Titles you rated
RudyRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 1.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
Radio StarRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5