Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
Europa ReportRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5