Movies
Ratings
109
Nacho LibreRated ★ 2.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 2.5
Be Kind RewindRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 3.5
City Of The Rising SunRated ★ 4.0
Tupac: ResurrectionRated ★ 4.0
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 4.0
SlamRated ★ 3.5
Hustle & FlowRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5