Titles you rated
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Fishermen and the CityRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Miss TrotRated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Mr. TrotRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
City Fisherman 2Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0