Titles you rated
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0