Movies
Ratings
82
La La LandRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Last BlossomRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.0
The SurpriseRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0