Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5