Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5