Movies
Ratings
155
Train to BusanRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 2.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 4.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 1.5
Horror StoriesRated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0