Titles you rated
BelieverRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
MasterRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 5.0
SooRated ★ 1.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 4.0
Shadowless SwordRated ★ 1.0
S.I.U.Rated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 2.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
A LoveRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0