Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 4.5
The Devil's JusticeRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0