Titles you rated
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 2.0- Unkind WomenRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 0.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The White QueenRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5