Titles you rated
ForgottenRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.5
PaycheckRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5