Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 0.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0