Titles you rated
Liberation: The Fire BulgeRated ★ 3.5
Dear Elza!Rated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The AssassinsRated ★ 3.5
Dynasty WarriorsRated ★ 3.5
IbelinRated ★ 3.5
GretaRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.0
MissingRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5