Series
Ratings
16
Pyramid GameRated ★ 4.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Dark TouristRated ★ 3.5
The Movies That Made UsRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5