Movies
Ratings
389
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
MosulRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5