Movies
Ratings
15
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0