Movies
Ratings
715
Infernal Affairs IIRated ★ 0.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0- Good girlRated ★ 2.5
GrassRated ★ 4.0- Wednesday Prayer GroupRated ★ 3.0
GuestRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
God of GamblersRated ★ 4.0
SproutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Oh Lucy!Rated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The CakemakerRated ★ 3.0