Series
Ratings
81- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- M&MRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0