Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Shaun the Sheep MovieRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.5
The UnfairRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 3.5
The RiteRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Another FamilyRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5