Titles you rated
SaltRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0