Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0