Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
WATCHERRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 4.5
- Family's HonorRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 4.5
Tough Guy's LoveRated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.5
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0