Titles you rated
SoulRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
The NunRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
LeatherfaceRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 2.5