Movies
Ratings
46
No Country for Old MenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Forbidden QuestRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0