Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0