Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5