Titles you rated
GladiatorRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0