Movies
Ratings
191
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Superhero MovieRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Project XRated ★ 3.5
EuroTripRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
That's My BoyRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0