Titles you rated
xXxRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0