Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The ProtectorRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
The OthersRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Terrified AterradosRated ★ 3.5